SPARTAK ZV: Mirković odbranio penal

Ako je suditi po rezultatima u provernim mečeva, fudbaleri Spartaka ZV su u sve boljoj formi. Subotičani su u poslednjoj proveri savaladali Mogren kome je to bila generalna proba pred nastvak prvenstva. Subotičani su poveli u 32. minutu, Mirković je u šesnaestercu Mogrena oborio Čovića, sudija Milatović je dosudio jedanaesterac koga je sigurno izveo kapiten Vladimir Torbica. Fudbaleri Mogrena su imali u 57. minutu idelanu priliku da izjednače, dosuđen je za njih penal, međutim šut Bakića zaustavio je golman Mirković.Pobedu Spartaka potvrdio je Aleksandar Nosković, koji je u 85. minutu bio spretniji od golmana Šćekića, ukrao mu je loptu i lagano poentirao za konačnih 2:0.

Mogren – Spartak Zlatibor voda 0:2 (0:1) . – Strelci: Torbica u 32. (iz penala) i Nosković 85. minutu

BUDVA: Teren na Jazu sa veštačkom travom, gledalaca oko 100.

SPARTAK ZLATIBOR VODA: Aleksić, Stevanović, Bratić, Otašević, Puškarić, Kovačević, Adamović, Đurđević, Torbica, Čović, Despotović. Igrali su još: Mirković, Novaković, Antonić, Đurić (Bjedov), Joksimović, Šarac, Binić, Vojvodić, Đorđević, Milivojev i Nosković.