Bicklizam: Spartakovci na visini zadatka

Ovih dana najlepše vesti stižu iz sveta dvotočkaša, biciklizma. Po rezultatima koje ostvruju ovi mladi sportisti, sigurno pripadaju među bolje kolektive u okviru sportskog društva Spartak. Iako su često u senci kolektivnih sportova kao što su košarka, fudbal i odbojka, po ostvarenjima to ne zaslužuju. Gabor Kasa koji je iz takmičenja u takmičenje sve brži i bolji, osvojio je prvo mesto na takmičenju u Švajcarskoj. Dužina staze je bila 143 km, a Kasa je bio brži od 142 takmičara.
Slika
U Novom Pazaru je održana trka za mlađe takmičare koja se bodovala za ligu Srbije. Na startnu liniju je stalo 60 takmičara. Biciklisti Spartaka su bili sjajni, u ekipnoj konkurenciji su osvojili 2. mesto, a pojedinačno: Dario Nimčević osvojio je 2. mesto, Mihajl Sekereš 5., Milan Dragojević 10, Uroš Štangl 11. i Andor Horvat 15. mesto. Dimitrije Todorović zbog kvara na biciklu morao je da odustane.