Bodovi idu na Banovo brdo /VIDEO/

Kapiten Brđana bio je dvostruki asistent kod golova u prvom poluvremenu, najpre je sjajno iz kornera pronašao Mudrinskog u 26. minutu, a potom je namestio šansu Ovusuu, koji je u 43. duplirao prednost. Spartak je uspeo da u finišu meča unese neizvesnost, pogotkom iskusnog Đenića u 86. minutu, ali do kraja susreta belo-crni su sačuvali pobedu i sa tri boda se vraćaju u Beograd.

Spartak – Čukarički 1:2 (0:2)

Strelci: 0:1 – Mudrinski u 26, 0:2 – Ovusu u 43, 1:2 – Đenić u 86. minutu. Stadion: Gradski u Subotici. Gledalaca: 1.000. Sudija: Zoran Široki. Pomoćnici: Oliver Petrović i Ivica Stojanović. Žuti kartoni: Tekijaški, Torbica (Spartak), Kajević, Đorđević, Veličković, Kopitović, Stojanović (Čukarički).