Častan poraz u finalu

Ušli su naši rukometaši u finale kupa bez i malo respekta prema favorizovanom Partizanu. Iako bez najboljeg strelca Veselinovića, celo prvo poluvreme su proveli u vodstvu.

Distol je prolazio kao buldožer kroz odbranu crno belih, slika sa terena ni na koji način nije odavala da je to susret drugoligaša i budućeg šampiona.

Partizan je u nastavku došao do prednosti ali ih subotički tim nije puštao da odmaknu na više od par golova prednosti, izjednačili su na 20:20 desetak minuta pre kraja ali… Kada je vreme isteklo, rezultat je glasio 23 : 22 za Partizan.

Zvanično, za najboljeg igrača utakmice je proglašen golman Spartak Vojputa –  Milan Kukić.

Na kraju ovog neizvesnog finala, kao utešna nagrada ostaje plasman u evropski kup pošto će Partizanu po svemu sudeći pripasti i titula prvaka.

Nadamo se da na tom putu neće ostati bez finansijske podrške kao onomad kada je Fidelinka bila pokrovitelj subotičkog rukometa.