Crno-beli pali u Subotici

Na obe strane igralo se oštro, brzo, ekipe su se smenjivale u vođstvu.

Na kraju prvog poluvremena rukometaši Spartaka prave sjajnu seriju i na odmor odlaze sa 13:11. U nastavku obe ekipe kreću još oštrije, žele pobedu. U 51. minutu Putari vode sa 20:18.

Junak utakmice je golman putara Abadžić, sve je branio i bio najjača figura na terenu.

Spartak Vojput – Partizan 24:22 (13:11)

Sportski žurnal

1. Arkadije kaže:

„…ekipe su se smenjivale u vođstvu…“. Partizan bio samo jednom u vođstvu 9:8, Spartak vodio najveći deo utakmice. Tekste je pisao neko ko očigledno utakmicu nije pratio. Utakmica zanimljiva za publiku zbog neizvesnosto do samog kraja, ali sa puno grešaka na obe strane, mnogo više nego što bi smelo biti na ovom nivou. Spartak više želeo pobedu i zasluženo došao do nje. Partizan solidan u odbrani, svi drugi segmenti igre daleko ispod nivoa ekipe koja se bori za 1.mesto. Golmani najbolji pojedinci u obe ekipe. Kod Partizana bolji utisak od drugih pored golana Milosavljeva ostavio i bek Stevanović sa 6 golova. Kod domaćina najzaslužniji za pobedu svakako golman Abadžić, svi ostali koji su igrali dali su svoj doprinos pobedi – jedna timska pobeda uz dobro vođenje ekipe sa klupe od strane Slaviše Lakovića.