Džudisti Spartaka uspešni na turniru u Beogradu

Takmičara džudo kluba „Spartak“ iz Subotice nakon letnje pauze i jesenjeg pripremnog perioda nastupili su na velikom memorijalnom turniru „Milić Rašović Migo“ u Beogradu, gde je učestvovalo 43 kluba sa preko 400 takmičara.

Naši sportisti osvojili su i značajne medalje. U veoma jakoj i brojnoj konkurenciji poletaraca Nikola Šašić osvojio je bronzanu medalju a mlađa pionirka Kristina Kaćanski zlatnu medalju.

Takođe i u kategoriji veterani džudisti Spartaka zabeležili su zavidne rezultate: mlađi veterani, Atila Radvanski osvojio je zlatnu medalju, Marinko Kolar srebrnu a Sebastijan Popić bronzanu medalju.

U kategoriji veterana preko 60 godina starosti, takmičar džudo kluba „Spartak“ Zvonimir Radmanić osvojio je zlatnu medalju i veliki pehar kao najbolji veteran.