Džudo klub Subotica na turnirima u Bečeju i Paksu

Džudo klub „Subotica“ iz Subotice je proteklog vikenda u nedelju 02.oktobra 2011. godine učestvovao na dva turnira i to u Bečeju na IV memorijalnom džudo turniru „Željko Nikolić“ i turniru „Atom Kup“ u Paksu Republici Mađarskoj. U Bečeju su nastupili mlađi takmičari u kategorijama poletaraca i mlađih pionira i to Mila Franović u kategorji poletaraca do 42kg koja je osvojila treće mesto i bronzanu medalju. U kategoriji mlađih pionira do 38kg Luka Franović je takođe uspeo da se okiti bronzanom medaljom, dok je Nemanja Milovanović u konkurenciji mlađih pionira preko 60kg prikazao dobre borbe ali nije uspeo da se izbori za medalju.

.

Na turniru u Paksu su nastupili Helena Kanjo i Ervin Kanjo u konkurenciji takmičara do 17 godina. Helena iako tek stariji pionir u kategoriji do 44kg izgubivši u finalu uspela je da se okiti srebrnom medaljom, dok je Ervin Kanjo u kategoriji do 60kg, jednoj od najmasovnijih za kadate, izgbubio u borbi za medalju i tako završio na petom mestu.