Noske neumoljivi

Posle 180 minuta u dve utakmice u Čačku, nije lopta proturena kroz okvir gola, sve dok nije došao taj 87. minut. Nosković se našao sam pred protivničkim golmanom i presudio – 0 : 1 !

Do tog momenta igrala se zanimljiva utakmica, bolja od one u kupu kada su Čačani sebi za cilj postavili nerešeni ishod. Ovaj put su se drznuli da napadnu, što Plavima  uvek odgovara. Imali su naši više od igre, stvarali prilike, Mirić je po ko zna koji put pogodio stativu (55. min), da bi stvari došle na svoje mesto nekoliko minuta pre kraja.

BORAC – SPARTAK 0:1

Posle ove utakmice sledi zimska pauza. Spartak je na kraju uhvatio priključak i zimovaće blizu tog četvrtog mesta koje je letos zacrtano.