Nova pobeda košarkaša

Košarkaši Spartaka zabeležili su veoma bitnu pobedu u okviru devetnaestog kola Prve lige Srbije. U Subotici je pao direktan konkurent za opstanak OKK Beograd. Pobeda više nego ubedljiva, Spartak – OKK Beograd 101:72, po četvrtinama,27:11, 14:16, 29:25, 31:20.

kosarka

Kao što se vidi, utakmica je praktično bila rešena nakon prve četvrtine. Domaći košarkaši nisu dozvolili preokret u nastavku meča, a u poslednjih deset minuta pobedu su učinili više nego ubedljivom. Nakon devetnaestog kola Subotičani zauzimaju deveto mesto sa sedam pobeda i jedanaest poraze, dok je ekipa iz „Žućkove avlije“ na pretposlednjem trinaestom mestu. U narednom kolu Subotičani gostuju u Kruševcu, ekipi  Napretka. Utakmica se igra u subotu 13. februara.