Orlići uspešni protiv Rusa

Omladinska reprezentacija Srbije bila je uspešna u prvoj prijateljskoj utakmici protiv Rusije.

Orlići su od samog početka krenuli ofanzivno te već u 3. minutu stvorili priliku koju je Đorđević promašio. Međutim već narednog minuta Nikola Antić je primivši loptu u šesnaestercu savladao ruskog golmana za 1:0.

Izabranici selektora Ljubinka Drulovića, nastavili su u istom ritmu, ali do kraja poluvremena je ostao nepromenjen rezultat.

Početak drugog poluvremena doneo je kvalitetniju igru Rusije. Inicijativa Rusije uzrkovala je silovit šut Panjukova, Rajković je na kratko odbio loptu, na nju je natrčao Jevsejev, ali je naš golman odlično intervenisao.

Upornost i želja Orlića isplatila se u 72. minutu. Odbrana Rusije bila je neoprezna, što je iskoristio Aleksandar Čavrić – 2:0. Finiš je pripao je Rusima, ali nisu uspeli da ugroze pobedu naše reprezentacije.