Pet golova na Spartaku

Još jedna dobra utakmica na Šandorskoj kapiji. Letnje vreme, 1000 gledalaca i pet golova.

Krenulo je Plavima uz svesrdnu pomoć Smederevaca. Najpre je u 19. minutu golman gostiju napravio kardinalnu grešku i jednu laganu loptu Torbice pokušao da smiri nonšalantno. Posle se žalio da je teren grbav.

Tri minuta kasnije opet ulazi Smederevcima. Opet greška, autogol i 2:0! Do poluvremena su gosti uspeli da smanje ali je drugi deo igre protekao u potpunoj dominaciji Spartaka.

Kroz razbijenu odbranu protivnika najpre je prošetao Nosković i na tacni poslužio Torbicu za 3:1.

Chery on the top, bio je gol u poslednjim sekundama nadoknade. Adamović je izbio sam pred golmana, nije imao milosti : Spartak – Smederevo 4 : 1