REPERTOAR NARODNOG POZORIŠTA

Ono što već mogu da vam kažem jeste da za predstave : Draga Jelena Sergejevna, Arsenik i stare čipke i Banović Strahinja nema više karata, tako da ubuduće požurite sa rezervacijama. Karte možete rezervisati svaki dan pre podne od 10-13h i uveče od 18-19.30h na sledeći broj telefona : 557-436.
Repertoar se krajem meseca pojavi na sajtu http://www.suteatar.org, pa pratite :) .

REPERTOAR ZA MART 2009/2010 GODINE

1. Borislav Mihajlović Mihiz -Banović Strahinja, 19:30 , Scena Jadran
1. Kiss Csaba-Veszedelmes viszonyok, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
2. Kiállítás -Leonid Pilipovic, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
3. Ljudmila Razumovska- Draga Jelena Sergejevna, 19:30, Scena Jadran
4. Mezei-Pálfi-Szőke-Brestyánszki -Safe House, 19:30, Jadran színpad
4. Magam talán középre állok -Bicskei Zsuzsa Pilinszky -estje,
19:30, Soltis Lajos Stúdió
5. Müller Péter-Seress Rezső -Szomorú vasárnap, 19:30, Jadran színpad
5. Apokrif – Bicskei Zsuzsa szólóestje, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
6. Ljubomir Simović -Putujuće pozorište Šopalović, 19:30, Scena Jadran
6. Visniec-Gyarmati- Lápon, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
7. Slawomir Mrožek -Mulatság – a budapesti Bárka színház vendégjátéka,
19:30, Jadran színpad
8. Nil Sajmon -Glasine , 19:30, Scena Jadran
9. Háy János -A Gézagyerek, 19:30, Jadran színpad
10. Borislav Mihajlović Mihiz -Banović Strahinja, 19:30, Scena Jadran
11. Fridrih Šiler -Razboynici, 19:30, Scena Jadran
12. Andžej Saramonovič -Testosteron Gostovanje Pozorište Mladih,
19:30, Scena Jadran
13. Dušan Kovačević -Sabirni centar, 19:30, Scena Jadran
14. Džozef Keserling -Arsenik i stare čipke, 19:30, Scena Jadran
15. Branislav Nušić -Ožalošćena porodica, 19:30, Scena Jadran
16. Nikolaj Koljada -Murlin Murlo, 19:30, Jadran színpad
17. Mezei-Pálfi-Szőke-Brestyánszki -Safe House, 19:30, Jadran színpad
17. Schnitzler-Kornis-Körbe körbe magyar, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
18. Mezei-Pálfi-Szőke-Brestyánszki -Záróra, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
19. Marlene-zenés utazás Berlintől Los Angelesig, 19:30, Jadran színpad
20. Tena Štivičić -Fagile!, Gostovanje HNK Osijek, 19:30, Scena Jadran
21. Nil Sajmon -Glasine, 19:30, Scena Jadran
23. Borislav Mihajlović Mihiz -Banović Strahinja, 19:30, Scena Jadran
28. Kiss Csaba -Veszedelmes viszonyok, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
29. Visniec-Gyarmati -Lápon, 19:30, Soltis Lajos Stúdió
30. Visniec-Gyarmati -Lápon, 19:30, Soltis Lajos Stúdió

GOSTOVANJA / VENDÉGJÁTÉKOK:

4. Nil Sajmon -Apartman A , Apatin
7. Müller Péter-Seress Rezső -Szomorú vasárnap, Horgos
8. Brandon Thomas -Charley nénje, Kecskemét, Magyarország
11. Kalmár-Ralbovszki-Kovács Nemes-Brestyánszki -Adieu Bandi ,DESZKA Fesztivál, Debrecen
12. Háy János A Gézagyerek, DESZKA Fesztivál, Debrecen
23. Mezei-Pálfi-Szőke-Brestyánszki -Záróra , Európa Kulturális fővárosa, Pécs
24. Mezei-Pálfi-Szőke-Brestyánszki Záróra, Európa Kulturális fővárosa, Pécs
25. Kalmár-Ralbovszki-Kovács Nemes-Brestyánszki -Adieu Bandi, Európa Kulturális fővárosa, Pécs
25. Nil Sajmon -Glasine ,Jagodina



KOMENTARI

OSTAVITE KOMENTAR