Spartak do pobede u uzbudljivoj završnici

Košarkaši Spartaka pobedili su u gostima ekipu Zdravlja, u okviru prvenstva Druge lige Srbije. Bodove iz Leskovca odnela je ekipa iz Subotice, posle produžetka, rezultatom 95:97 (19:13, 19:22, 24:20, 24:31, 9:11).

Izgledalo je da će Leskovčani dobiti ovu utakmicu, jer su stalno bili u laganom vođstvu, a posebno što su u poslednjoj četvrtini, u 32. minutu imali sigurnih 67:58. Međutim, Subotičani su serijom 1:14 u 35. minutu preokrenuli rezultat na 68:72. Trojkama Jugovića i Price domaćini ponovo vode, 12 sekundi pre kraja bili imaju 86:83, šest sekundi pre kraja Barna je pogodio trojku i obezbedio svoj timu produžetak, gde su gosti imali više sreće i slavili na kraju sa 95:97.