Spartak izgubio – cela priča od penala /VIDEO/

Mladost je savladala goste iz Subotice 2:1, a sva tri pogotka postignuti su iz penala. Prvo je precizan bio Aleksandar Pejović u nadoknadi prvog poluvremena, zatim je izjednačenje Spartaku doneo Stefan Denković, takođe udarcem sa bele tačke. U 90. minutu.

Iako su gosti tada verovatno pomislili da će osvojiti bod, usledio je još jedan kazneni udarac u korist domaćeg tima, a ponovo je precizan bio Pejović. Ovaj put u trećem minutu nadoknade.

Mladost – Spartak 2:1 (1:0)
/Pejović 45+1p, 90+3p – Denković 90p/

Utakmicu je sudio Zoran Široki, pomagali su mu Vladimir Jovanović i Nikola Đorović, dok je četvrti sudija bio Petar Piper, a delegat Goran Slavković.

Mladost je ovom pobedom stigla do pete pozicije, dok je Spartak ostao na pretposlednjem mestu.