Spartak – Metalac 0:0

Prvo poluvreme utakmice Spartak – Metalac je završeno najnepopularnijim rezultatom 0:0. Oko hiljadu ljudi na Gradskom stadionu je tokom prvih 45 minuta imalo prilike da vidi pet izglednih prilika za gol, od kojih je Spartak imao 3 a Metalac 2. Pored Mirića koji je glavom zatresao prečku, izgledne prilike su imali i kapiten Torbica i Noske.

Bar je prvo poluvreme demantovalo očekivanja pojedinaca da će Metalac u Suboticu doći u formaciji „bunker“ jer su plavi itekako pokazali da su otvoreni za nadmetanje i u dve izgledne prilike zapretili  Aleksiću.

U drugom poluvremenu nakon potpunog zatvaranja Metalca, Spartak nije uspeo da stvori igru kojom bi pripretio mreži protivnika, pa su se akcije često završavale šutom sa distance. Na žalost ni jedan od upućenih udaraca nije završio u golu protivnika. Sa druge strane za razliku od prvog, Metalac u drugom poluvremenu nije imao ni jednu šansu za gol, ali su uspešno sačuvali mrežu i zadovoljni bodom odlaze u Gornji Milanovac.