Spartak Zlatibor voda demolirala Inđiju

Danas je na gradskom stadionu Spartak dočekao Inđiju. Svi koji su po lepom danu odlučili da izađu na stadion mogli su prisustvovati fudbalskom ugođaju i procvatu Spartaka. Ko nije gledao utakmicu propustio je goleadu i poluvreme u kome je palo čak šest golova. Gol gostiju je načet već u 2. minutu kada je Ubiparip pogodio. Samo četiri minuta kasnije Nikolić povećava rezultat na 2-0. U 11. minutu je bilo već 3-0 kada je Ubiparip postigao svoj drugi pogodak. Na 4-0 povećava Mirić u 18. minutu. To je verovatno bilo najpaklenijih 20 minuta u istoriji Inđije, ali njihovim mukama još nije bio kraj. U 29. minutu Čovilo pogađa za Inđiju.Do kraja poluvremena se mreža zatresla još jednom kada je u 41. minutu Nikolić postigao svoj drugi, a Spartakov peti gol. Posle ovakvog poluvremena je bilo teško očekivati isti tempo i u nastavku, što se i obistinilo. U drugom poluvremenu je postignut još samo jedan gol i to za Inđiju, kada je Čovilo pogodio drugi put na utakmici i tako potavio konačnih 5-2.
FK Spartak Zlatibor voda – FK Inđija 5:2
Ova utakmica je prva u sezoni na kojoj su subotičani dali više od dva pogotka. "Golubovi" su sada na petoj pozicijia, a jedini ko im to može ugroziti ove nedelje je OFK Beograd.