Spartaku šanse, Radniku golovi

Fudbaleri Radnika iz Surdulice zabeležili su pobedu savladavši na domaćem terenu sa 2:1 ekipu Spartak – Ždrepčeva krv.

Radnik je poveo u 26. minutu golom Igora Mišana. Na 2:0 povisio je već u 32. minutu Miloš Adamović.

Subotičani su sjajnim golom Ognjena Mudrinskog u 71. minutu meča smanjili vođstvo Radnika na 2:1.

radnik spartak

Spartak je igrao dobro i ne bi bilo nepravedno da je rezultat bio obrnut. Plavi nisu iskoristili svoje šanse a dva gola su primili nakon konfuzije u odbrani koju je protivnik znao da iskoristi. Ostaće upamćena odlična akcija u 71. minutu i golčina Mudrinskog pod prečku.

Spartak : Mirković , Farkaš, Ćalasan, Radovanović, Anđić, Ajuru Nnaemeka (76. Mrkela), Jočić (46. Glavčić), Torbica (60. Krmar), Milić , Ivanović i Mudrinski.