Superliga sve bliža

Možda ne tako očekivano odbojkaši Spartaka savladali su danas na domaćem terenu ekipu Obilić koja je trenutno na petoj poziciji na tabeli za nešto više od sat vremena. Publika je danas mogla da gleda jednu od možda najlepših odbojkaških utakmica u Subotici. Kvalitetna odbojka, bez tenzije, korektno suđenje, Marinci koji su doprinosili odličnoj atmosferi…

Prvi set obeležio je korektor Luka Medić svojim odličnim servisom i nekoliko as poena. Dobar servis je i pomogao domaćim odbojkašima da u startu naprave razliku i osvoje set rezultatom 25:19. U drugom setu situacija je malo neizvesnija, gosti se približuju i u jednom trenutku stižu nadomak izjednačenja. Međutim Spartak nije dopustio preokret utakmice (25:23). Treći set Spartak osvaja najlakše i beleži konačan rezultat 3:0 (25:19, 25:23, 25:18)

Sa 17 pobeda i 2 poraza Spartak čvrsto drži prvo mesto na tabeli.