Vojvodina i Spartak nerešeno u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:0) protiv ekipe Spartaka, u prijateljskom meču odigranom u Veterniku.

Strelac za Vošu bio je Bjedov u prvom, dok je gol za Spartak postigao Rockov u 50. minutu (ag).

Vojvodina je povela već u prvom minutu. U pokušaju da ispuca loptu iz svog šesnaesterca, jedan od odbrambenih igrača Spartaka je pogodio Đuričina, a lopta se potom odbila do Bjedova, koji ju je sa oko sedam metara rutinski prosledio u mrežu.

U  50. minutu, Subotičani su došli do izjednačenja i to posle prilično bizarnog pogotka. Vukčević je centrirao sa leve strane, golman Rockov je procenio da će lopta otići u gol aut, ali je ona ipak pogodila stativu, nakon čega se odbila i od golmana Vojvodine i potom završila u mreži.

Do kraja meča, igralo se otvoreno na obe strane, ali je utakmica završena nerešenim rezultatom.