Duplo ništa na Spartaku

Mučan utisak nakon ove utakmice ostaje zbog povrede Spartakovog igrača Jondića, koga su sa trave odvezli pravo u bolnicu. Tek što je ovaj mladić ušao u igru, sudario se sa protivničkim igračem nakon čega je morala da interveniše hitna pomoć.

Sama utakmica biće zaboravljena već na kapiji stadiona. Po jedna šansa za fudbalere Napretka i Spartaka i to u prvom poluvremenu, dodajmo tome i napucavanje gostujućeg golmana u Torbicu, nakon čega  je u prvom minutu moglo da se posreći Plavima.

Drugo poluvreme prošlo je u uzaludnom trčanju i kombinovanju, bez izgleda da se skine mrak sa protivničke mreže.

Spartak – Napredak (Kruševac) 0 : 0