Radnik deklasirao Spartak /VIDEO/

Spartak je igrao prilično loše sinoć i nije ličio na tim koji je pre sedam dana pobedio Rad na domaćem terenu. Radnik je od starta utakmice krenuo u jak presing i on je rezultovao golom u 31. minutu i to sa bele tačke. Danoski je preuzeo odgovornost i pogodio mrežu rivala. A samo sedam minuta kasnije, Georgijev je duplirao prednost. Asistirao mu je Jokić i rezultatom 2:0 otišlo se na pauzu.

Nisu se zaustavili domaćini ni nakon odmora, već su krenuli istom merom ka golu. Već pet minuta nakon starta drugog dela, Georgijev je još jednom zatresao mrežu Subotičana, da bi u 72. minutu bio postavljen i konačan rezultat ove utakmice nakon pogotka Zlatanovića, 4:0.