Sivić definitivno ima recept za Spartak: Pazarci ponovo slavili u Subotici

Fudbaleri Novog Pazara slavili su relativno lako protiv Spartaka u Subotici rezultatom 1:3 i tako upisali drugu pobedu na severu Srbije u kratkom vremenskom roku, jer su prethodno ovog proleća slavili protiv plavo-belih rezultatom 1:2.

Poveli su sada gosti sa jugozapada zemlje krajem prvog dela preko Filipa Pavišića i sa prednosti otišli na odmor. Potom su domaći došli do izjednačenja sa bele tačke golom Nemanje Nikolića nakon sat vremena igre. Prednost Pazarcima vraća Ibrahim Mustafa majstorskim slalomom u 73. minutu, da bi svega pet minuta kasniej, nakon kardinalne greške odbrane domaćih konačan rezultat postavio Stefan Dimić.

Ova pobeda najviše ide na čast Tomislavu Siviću, koji je preporodio Novi Pazar, i sjajno vodio ovaj meč, pa je njegov tim sada i dalje poslednji, ali samo sa dva boda manje od Proletera, koji je prvi iznad crte za direktno ispadanje, dok je Spartak prvi u bezbednoj zoni.

hotsport

1. Sojic kaže:

Velika katastrofa i sramota

2. TkoJeOvdeLud kaže:

Sramotan pristup igri, nonšalantno kretanje, nezalaganje…loša forma pojedinih važnih igrača, katastrofalne greške. Teško će ovako izboriti opstanak.

3. Mare kaže:

Ovaj Pazar nikome u ligi nije dao vise od jednog gola. Nama prosli put 2, danas 3.
    Spartak ocajan. Za 90 minuta jedan sut u okvir gola, onaj iz penala. Bez zalaganja, zelje, volje,…
    A o treneru mislim da ne treba trositi reci. On je kao bio u PSV-u? Pa jedino ako je tamo kosio travu i odrzavao teren. Sa njim 9 utakmica, od toga 6 poraza. Danas posle utakmice prica kako su fantasticno igrali drugo poluvreme… Pa koju si ti utakmicu gledao covece? Ocigledno nismo gledali istu.
    Ako ovaj covek ostane do kraja prvenstva, sledece sezone igramo drugu ligu, sigurno. Nije mi jasno zasto uprava jos uvek ne reaguje.

4. Do pobede kaže:

Pravi ste majstori režije,nikad nisam siguran jeste li toliko loši ili možda želite da popunite budžet.Uglavnom bilo jedno ili drugo vi ste bruka grada Subotice.Regularnost ove utakmice je upitna,ali jedno nije ,pali ste ispod 100 navijača po meču,moraćete plaćati da vas neko gleda.A za ložu i gazde to ne važi pošto uglavnom znaju tačan rezultat i znaju zbog čega i zašto tamo sede.