Spartak poražen u dramatičnom finišu

Partizan je posle mnogo peripetija uspeo da savlada Spartak iz Subotice sa 2:1 u 33. kolu Superlige Srbije.

Partizan je dominirao, stvarao šanse, ali kraj utakmice je doneo dramu.

Poveli su domaći sa 1:0 u 38. minutu preko Pavlovića, da bi Golubovi pred kraj stigli do izjednačenja.

Igrao se 80. minut kada je Srećković izveo slobodan udarac sa 20-tak metara, loptu je odbio golman Popović, a onda je usledila velika gužva u kojoj se najbolje snašao Marčić.

Radosti Subotičana trajala je samo osam minuta. Ivančević je oborio Štulića u šesnaestercu, a Natho precizno izveo najstrožu kaznu.