Zvezda ispunila sve želje

Stojala je knedla u grlu treneru Crvene zvezde pred ovaj meč, pri pomisli da bi večeras moglo da se desi nešto drugo sem pobede njegovog tima.

Već dvadesetak minuta kasnije mogao je da nakrivi kapu. Kao od šale došla je Zvezda do tri gola protiv nejakih Plavih golubova. Nakod toga, ostatak utakmice mogao je da se nastavi prilično opuštenije.

U drugom poluvremenu Spartak je stvorio četiri šanse jednu za drugom ali je golman Zvezde dobro branio ili imao sreće da lopta prođe pored stative. Sam finiš doneo je crveno belima dva lepa gola i nesrazmerno igri visok rezultat 5 : 0