Prekid, crveni kartoni i pobeda Spartaka za treće mesto /VIDEO/

Susret između Spartaka  i Borca iz Čačka u utakmici 17. kola Superlige spada u one o kojima će još dugo biti reči.

Problem je nastao u završnici prvog poluvremena.

Sudija Milan Ilić je dosudio penal za domaću ekipu pri vođstvu Borca od 1:0, što je izazvalo burnu reakciju gostiju iz Čačka.

Kada je Ilić, pretpostavljamo zbog prigovora, isključio dva fudbalera Borca, usledio je prekid jer fudbaleri Borca nisu želeli da nastave utakmicu.

Ipak, susret je nakon deset minuta nastavljen a kada se sve malo primirilo Savković je sa “kreča” izjednačio na 1:1

Na startu drugog poluvremena protest ekipe čačanskog Borca. Fudbaleri su nezadovoljni suđenjem posedali na travu i okrenuli leđa, a zatim su izveli udarac sa centra i loptu ispucali u aut.

Inače, i početak drugog dela je kasnio pet minuta pošto su igrači Borca iz protesta sedeli na terenu pet minuta. Kada je meč nastavljen gostujući golman Bajić kada bi god dobio loptu šutirao je van stadiona pa je i zbog toga meč dodatno potrajao.

Početkom nastavka, u 53. minutu, dela Torbica je doneo preokret “golubovima” – 2:1

Do kraja susreta još jedan jedanaesterac za Spartak, u 86. minutu je sa bele tačke pogodio i Radovanović za konačnih 3:1.