Utakmica sa Mađarskom je zakazana. Odigraće se 30.aprila i to na novom plivalištu na Prozivci koje do tada mora da bude završeno i u funkciji. Graditeljima je ostalo nešto oko pet nedelja posla da sve započeto početkom zime okončaju u predviđenom roku.
U razgovoru sa Josipom Kovačem Strikom, saznajemo da je, što se tiče samog objekta, ostalo nekoliko poslova na spoljašnjoj fasadi i taj će posao biti završen ovih dana. Fasada od panel ploča je završena i ostalo je da se uradi deo fasade koja se moluje. Pored toga, otpočeli su radovi na uređenju okoline. U toku su zemljani radovi na pripremi terena za izgradnju parkinga prema ulici Braće Radić. Ti radovi će kako vreme bude odmicalo dobijati na intenzitetu.
Parking za potrebe bazena
U unutrašnjosti objekta radi se na hidroizolaciji samih školjki ali i površine oko plivališta. Radovi su startovali na malom bazenu koji polako dobija i keramiku.
U toku je i montiranje ograda na tribinama
Izvodi sistema za ventilaciju čija se komora nalazi u tehničkim prostorijima ispod samih plivališta.
Podno grejanje će biti istalirano na jednom delu kompleksa
Buduća teretana će se nalaziti na prizemnom delu objekta, dok će velnes biti na spratnom, u nivou bazena.
Pomoćne prostorije u okviru objekta dobijaju svoj krajnji izgled.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.

















Necemo bazen,hocemo stadion!!!!!!!
bravoooo…neverovatno napreduju radovi:)
Sve se moze kad se hoce (obezbedi novac). 🙂
Imam dva pitanja!!!
1. Da li će i običan građanin moći kupiti kartu za tu utakmicu ili je sve rezervisano za VIP ljude?
2. Da li će bazen u Dudovoj ostati u funkciji?
Za dobar posao treba vremena a ne da se skarabudži. Nije ni čudo da se oduvek leti gradilo. Ali videćemo kvalitet.Zato je pošteno kad neko mima onu svar na mestu pa na početku mandata gradi kvalitetno pa na isteku mandata stoji pred biračima i pokaže da je nešto trajno kvalitetno napravio.A a ne ko neke *** pa pred kraj mandata nešto brljaju na brzinu.Vide put nov lep bio godinu dana pale kiŠe izprale zemlju u kanal ovoreni pored puta propalo pola puta, sklizala se vozila,a oni kažu kraj 2012 kraj sveta po Maja kalendaru naj veci problem.<partizanskih baza bb>
bravo!!! postala klizava fotelja…
@xxx najvise mrzim pausalne i zlonamerne ocene …ti znas da se ne radi dobro…sve gledas negativno i samo ti je do kritike…umesto da kazes ljudi svaka cast…grad ce narednih 50 godina imati nesto….ljudi su ponekad stvarno cudo
Bravo za sve ljude koji su imali hrabrosti da donesu ovakvu odluku i da grade bazen na prozivci….dosta je gluposti i praznih obecanja…obecali su pre 5 meseci i napravice bazen…ja jedino to cenim…podrska
Sve je to lepo i treba nam bazen ali gde je nestalo 15 metara bazena.
U kragujevcu su za iste pare napravili olimpijski. Ko ce da odgovara zbog takvog rasipanja ili kradje….
nije zla namera ali dali ima neko hrabrost od vlasti da kaže izvođaču posle dve godi ne da mu je rad počeo da se raspada i da pod garancijom popravi.početak Sutjeske. A pogledaj samo ta kraju trg jakoba iza mlečne pijace već mesec dana propao asvalt. sadašnja vlast ništajo nije napravila samo je posle poraza na mz izborima počela da radi. putevi puni jama poklopci šahti nema. slivnici zapušeni.neka mi neko objasni imam kuĆu 88kvadrata komšinica 110 kvadrata ja tri đaka otpada ona dve kese ja manje plaćam. 500 meteri dalje Juliška u maloj ulici gde neodnose đubre ni ekologiju ni dimnjak ni vazdusarimu neplaća. A tako je i u pola mz Zorka pola plaća pola ne. do prošle godine onima kojima je zbog starosti kvaliteta i vrednosti porez bio 0 din 25 godina sad je porasla vrednost porez mora da se polaća. a samo struje ima od infrastrukture, čak ni ime ulica nema.
koji uređaj za vađenje hlora iz vaduha će biti ugrađen?hlor bi za deset godina pojeo metal.
Koji metal? Poprilično često obilazim radove i nisam primetio da se metal preterano koristi. Zato je i montirana drvena krovna konstrukcija a ne čelična.
Ne znam,
Otvoreni bazen u Dudovoj šumi će ostati u funkciji.
nema veze postavićemo ga mi posle šestog maja!!! da ne izlažemo vašu skupu eskurziju propadanju, a naravno i korisnike korita da netrujemo. No teba nači investitora-re koji će dovršit bazen u dudovoj. Makar dobili je oni na upotebu 30godina. A ovaj bazen po vašoj zamisli pošto će biti nerentabilan ubrzanom privatizaciom će te je dobiti!!!
xxx em sto si nepismen, em sto lupas gluposti.
Kazes bice nerentabilan. Na osnovu cega lupetas tako? Ajde prosvetli nas.
Ako treba naci investitora, izvoli nadji ga. A ako ovaj na Prozivki bude nerentabilan bice i taj u Dudovoj. I koji ce ti investitor ulagati u nesto nerentabilno. Razmili sta lupetas jer si sam sebi kontradiktoran. Saberi misli, udahni duboko…
Em i tebi nedostaju neke kvakice!!!!Investitor isti ko za ovaj na Prozivci neko ko netroši svoje novce!!!Légy kedves ugorj égy fejest!!!!
jopis
A kako Ti znas da se radi dobro? A sto se tice tih 50 godina…hm, tesko. Bojim se da to cudo nece biti dugo u funkciji. S obzirom da ga gradi SMB.
Eee 🙁 , naj veci problem u nasem gradu je neskolovanost i primitimizam!
I zidovi na prečistaču su preko zime popucali pa je skidana obloga. smb
Decko Ti smaras, ko su to mi? posle 6 maja, ajd nauci malo da pises pa onda komentarisi.
Mislim da tvoj lider koji je dao ostavku na funkciju! Ne bi trebao da se tada pojavi jer netreba svoju kampanju da gradi na onom što je narod izgradio? Da je ostao na funkciji ajde de!!!