Policija u Subotici pronašla je četrdesetsedmogodišnjeg muškarca neposredno nakon što je, kako se sumnja, iz crkve Svetog Petra i Pavla u Bajmoku ukrao kipove Isusa i Svete Marije.
Policija je kod osumnjičenog pronašla ukradene predmete koji su vraćeni crkvi.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo krađa, protiv njega će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku nadležnom tužilaštvu

Kurir.rs/N.H.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Sad ga ispitati i za kradje i skrnavljenje spomenika po gradu!!!
O Bože sveti.Šta je ovo?