Biro Livia, dipl. ekonomista, menadžerka i vlasnica “Villa Ancore – ustanova za smeštaj starih lica”, Subotica, Palić dobila je prestižno priznanje “DAMA GODINE 2018” – za svoj rad, doprinos i stvaralaštvo. Priznanje je primila 24.04.2018. godine u Beogradu, kao uspešna žena i preduzetnica regiona – Srbije, Crne Gore, Republike Hrvatske, BIH, Slovenije, Makedonije, Poljske, Mađarske, Bugarske, Rumunije i Grčke.




KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






A, pa ne može to tako, gde je nagrada i priznanje „Gentleman godine“ za Ivaniševića, pa valjda i on dobro vodi, ako ne i bolje onu gradsku ustanovu za smeštaj starih lica.
Baš mi je drago što se ne mogu udarati prstići na komentare, imam osećaj da bih sada ovde popio nekoliko crvenih kartona.
@avet hahahahaha
Samo sto jako mali broj ljudi zna istinu o njoj, i o tome, preko cijih ledja je ona izgradila te domove za stare… i da je bilo slucaja, kad uopste nije postupala humano prema starim ljudima, koji su bili smesteni kod nje…
Nemam nista protiv da se nekoga nagradjuje, pohvaljuje, i da mu se dodeljuju priznanja za uspesan rad. Ali neku zensku osobu zvanicno proglasiti za „Damu“ je u krajnjem slucaju neukusno i svedoci o tome da se nema blage veze sa znacenjem pojma „Dama“ i njegovom definicijom. Kako bi izgledalo da recimo jednu radnicu koja vrlo vesto, savesno, marljivo i eficijentno cisti svinjska creva, proglasimo za prvu damu klaonice? Ja sada ne bih ulazio u diskusiju oko definicije izraza „Dama“ ali mogu vam reci jednu stvar – Dama i rad ne idu zajedno. To su dva potpuno oprecna pojma, i to vec vec vekovima, a mozda ako zagrebemo malo dublje i odemo u anticka vremena, onda se radi i o milenijumima.
Pa dobila zena, zasluzila…. sa pojakim vetrom u ledja. Mala je ovo sredina pa se puno toga sazna u ovoj selendri.