Blato, nepravda i crveni kartoni

Počela je ova utakmica po planu koji su imali plavo beli. Iako je teren bio težak kao i prošle subote, već nakon 15. minuta bilo je 1:0 za Spartak.

Dino Šarac doneo je prednost domaćinu koji je bio bolji u tom delu utakmice.

Nažalost, u 39. minutu sudija dozvoljava igraču Radničkog da rukom doda loptu Spaleviću koji je proturio u gol pored skamenjenih igrača Spartaka koji nisu mogli da veruju da je arbitar jedini na stadionu koji ne vidi ovaj nedozvoljeni potez.

Nakon toga na terenu vlada nervoza i tenzija a cenu će platiti Adamović i trener Kurćubić koji će zbog prigovora dobiti crvene kartone. Bilo je jasno da Spartaku kola jure nizbrdo, što se i obistinilo u 83. minutu kada je Marić iz slobodnog udarca doneo pobedu Radničkom iz Kragujevca.

Spartak – Radnički (Kg) 1 : 2