Bolan poraz od Novog Pazara

Utakmica nije valjano ni počela a kao da je sve bilo rešeno, ako je reč o pobedniku meča Spartak – Novi Pazar. Gosti su već u 13. minutu imali prednost od 2:0 a kada je u dvadesetom minutu i treći put lopta ušla u gol Mirkovića, bodovi su bili na putu za Pazar.

Do kraja prvog poluvremena Jočić je uspeo da smanji i podgreje ambicije tima.

Krmar, osmnaestogodišnji izdanak Spartakove škole fudbala, u 57. minutu je smanjio razliku na minus jedan i ulio nadu u svetlu budućnost subotičkog fudbala ali današnjica je bila oblačna i mračna.

Najpre je Milić u 72. minutu dobio drugi žuti, Spartak ubrzo četvrti gol a pred kraj i peti.

Plavi su napadali tokom cele utakmice ali rano primljeni golovi i kontre Novopazaraca, odlučili su ishod.

Spartak – Novi Pazar 2:5

(Jocić 26, Krmar 57 – Travančić 8, 13, Dimitrijević 22, Kunić 74, Alivodic 90+2).