Božićna čestitka gradonačelnika Bogdana Labana
Svim sugrađanima koji slave Božić po julijanskom kalendaru upućujem najsrdačnije čestitke, uz želju da praznične dane provedu u miru, blagostanju i porodičnoj sreći.
Neka nas ovaj veliki hrišćanski praznik podseti na značaj međusobnog poštovanja, uvažavanja i razumevanja.
Mir Božji, Hristos se rodi!

Božićna čestitka predsednika Skupštine grada Tivadara Bunforda
U ime Skupštine grada Subotice i u svoje ime, svim našim sugrađanima koji slave Božić po julijanskom kalendaru čestitam Božić.
Želim vam da praznične dane provedete u krugu svojih najmilijih, miru, sreći i blagostanju.
Mir Božiji, Hristos se rodi!
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Baš od njih možemo očekivati mir …
Kada čestitku izgovore ova dvojica,a naročito Laban, to nije čestitka već licemerje.
Ovaj prvi ojadio Carinu, Elektrovojvodinu, a sada Grad, zida vilu sa bazenom, preti ljudima smrcu i sada kao cestita mir, ljubav, slogu, slavi Boga. O drugom ne vredi ni pisati, ima toliko toga. Kakva laz i prevara. Koje foliranje. Srecan Bozic svim dobrim ljudima.