Božićna i novogodišnja čestitka gradonačelnika Bogdana Labana
Svim sugrađanima koji Božić slave po julijanskom kalendaru čestitam ovaj najradosniji hrišćanski praznik i novu 2019. godinu, uz želju da praznične dane provedu sa najbližima u dobrom zdravlju, miru, ljubavi, radosti i blagostanju.
Mir Božiji, Hristos se rodi! Srećna Nova godina!
Gradonačelnik Subotice
Bogdan Laban

Božićna čestitka predsednika Skupštine grada Tivadara Bunforda
Svim svojim dragim sugrađanima koji Božić slave po julijanskom kalendaru čestitam Božić i želim toplinu u domu, sreću i dobro raspoloženje na dan koji stvara neraskidive spone i sklad u porodici.
Mir Božiji, Hristos se rodi!
Predsednik Skupštine grada Subotice
Tivadar Bunford

Bunford Tivadar, a Városi Képviselő-testület elnökének karácsonyi üdvözlete
Mindazoknak a polgártársainknak, akik a Gergely-naptár szerint ünneplik a karácsonyt, kívánom hogy melegség, boldogság és szeretet töltse meg otthonaikat ezen a jelentős keresztény ünnepen, amely elszakíthatatlan köteléket és összhangot teremt a családban.
Bunford Tivadar
Szabadka Város Képviselő-testületének elnöke
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Suboticanima pravoslavcima cupac grkljana zeli sretan bozic….
Gospodine gradonacelnice, mi vama zelimo da sto pre zavrsite te vase hotele u CG, pa da se preselite tamo da uzivate na nekoj plazi uz koktele (ili viski), a nas da ostavite na miru! Sve najbolje!
Vasi Suboticani!
Mare
e cestitka ti je skroz na mestu. Pridruzujem se tvojoj cestitki za naseg trenutnog gradonacelnika.
Piše kurir da ce doci do promene da Ce biti smenjen
mi svi mu samo cestitamo!! on je jedan cestit covek…. cudo jedno.
Ako, Bunford Tivadaru, predsedniče lokalne Skupšine, zaista želite dobro „svojim dragim sugrađanima“, onda barem u Novoj okrenite list, odnosno ne radite „u korist“ njihove štete. Ukoliko ste, pak, želje oročili isključivo „na dan koji stvara neraskidive spone i sklad u porodici“, dakle ograničenog (minimalnog!) roka trajanja, ne samo da je reč o najobičnijem licemerju, nego i pokazatelj Vaših predstojećih aktivnosti. Koliko na dobro „dragim sugrađanima“ svedočiće-mo u međuvremenu do sledećeg obraćanja.
Za sve prethodne komentare@- ništa vam sveto nije …
@ jaca
Da je, zapravo, apostrofiranim išta sveto, a nije, ne bi parlali jedno, a radili drugo, što je, inače, barem kako su smatrali starosedeoci Amerike, karakteristika (negativna naravno) individua sa „zmijskim“ iliti račvastim jezikom. Po naški je slovo o najobičnijem licemerju..
ČINJENICA@- Bisam ni očekivala da razumeš. Mislila sam na potrebu pojedinaca da čak i božićnu čestitku premazuju bolesnom političkom ostrašćenošću….
@ jaca
Za razliku od tebe nemam nameru, niti sam kompetentan da ocenjujem bilo čiji, pa ni tvoj mentalni sklop. Pre svega, mogućnost ili pak ne trezvenog, logičkog rasuđivanja. Ipak, jedno priznajem, nisam vičan gledanju u pasulj, pogotovo bez mrsa kakav je božićni, što po svemu sudeći tebi olako polazi za rukom. A to je, da vidiš čega nema ni u jednom od komentara. Ali zato ima reakcije, i to osnovane, za koju su zaslužni isključivo apostrofirani. Nego, molim te, baci pogled u „gradištanac“, krupniji, pa izdeklamuj barem šest, ako ne i svih sedam brojeva narednog LOTO izvlačenja. .
ČINJENICA@- Au , nije tebi lako….