Subotičani, u znak podrške studentima, profesorima i studentskim zahtevima, krenuli su iz pravca Dudove šume prema centru grada.
Po nekim procenama u koloni je bilo oko 2 500 hiljade građana. Odobravanje su imali i sa terasa koje gledaju na šetalište Radijalac. U protestnoj šetnji su bili profesori sa fakulteta, kao i njihove kolege iz srednjih škola.
Sa današnjeg skupa studenti su poslali dirljivu poruku nastavnicima i podržali ih u hrabrim odlukama.
Petnaestominutnom tišinom na Trgu slobode je odata pošta poginulima prilikom pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu.






Ostale fotografije pogledaj u GALERIJI





