Dvadesetogodišnji Subotičanin Nemanja Ćalasan debitovao je za fudbalsku reprezentaciju Srbije u utakmici protiv SAD, u San Dijegu. Hrabra igra momaka u crvenim dresovima donela je remi našoj ekipi – 0 : 0.
Ona je igrala odlično u odbrani, gde je izvrsno posao odradio i Spartakovac Ćalasan, a opasne kontre započinjao je uglavnom Paločević. Imali su domaćini više prilika, ali su solidne stvorili i „orlovi“, čak i kada su rezervisti ušli u igru. Na kraju, nekoliko stotina naših navijača na tribinama, kao i oni koji su pratili zbivanja iz San Dijega putem malih ekrana, mogu da budu zadovoljni nastupom igrača iz Superlige,
Atom mrav – Bivši Spartakovac Nemanja Plavšič neumoran i u državnom timu






