Na subotičkim ulicama od nedavno se u saobraćaju nalaze četiri nove vozne jedinice Suboticatransa. U pitanju su četiri polovna autobusa, marke MAN, namenjena gradskom i prigradskom prevozu.
Ono što je novo jeste da se na subotičkim ulicama po prvi put pojavljuju troosovinski solo autobusi.
U ovom preduzeću kažu da je raspoloživa količina novca za obnovu voznog parka u iznosu od 25 miliona dinara bila dovoljna ili za kupovinu jednog novog domaćeg gradskog zglobnog autobusa, ili četiri polovna, a odabrana je druga opcija.
RTV Yu eco
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.







Konacno da i Sutrans napravi neku dobru odluku. Ova 4 polovna su bolja nego 12 novih domace proizvodnje.