Članovi SNS-a obeležili slavu stranke Sv. Petku

Članovi Srpske napredne stranke obeležili su slavu stranke Sv. Petku. U prostorijama Gradskog odbora stranke okupio se veliki broj članova i prijatelja, a ovogodišnji kum slave bio je potpredsednik Gradskog odbora SNS-a Stevan Bakić, koji je kumstvo za narednu godinu predao Ranku Čuljkoviću. Predsednik Gradskog odbora Srpske napredne stranke Bogdan Laban čestitao je svim članovima stranke, ali i svim građanima veliki praznik Svetu Petku.

slava sns

RTV Yu eco



KOMENTARI

  1. antifašista kaže:

    Jadni mi sa Vama 🙁 !

  2. gagi kaže:

    Auuuu,kakva ekipa na okupu,suvisan svaki komentar…

  3. Zoc kaže:

    Stranka ne moze da ima slavu!

  4. ffff kaže:

    sveta patka je za njih!!

  5. stormwatch kaže:

    „Vučić: Nije tajna, razmišljamo o vanrednim parlamentarnim izborima“

    http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-nije-tajna-razmisljamo-o-vanrednim-parlamentarnim-izborima/gn2j0sf

    Zasto novi parlamentarni izbori posle samo par meseci od prethodnih?

  6. Pajo kaže:

    Na prvi pogled Opelo!

  7. Atila kaže:

    Umesto što obaveštavate narod da ste proslavljali slavu voleli bismo da nas obavestite o vasim promenama na imovinskim kartama(ali da tu ukljucimo i kupljene nekretnine na bracu.sestre.rodjake.sinove itd)… Bagro neškolovana lopovska.(da vam nije sumnjivih kupljenih diploma pola od vas srednju skolu nema)..objavite ako smete koliko je suboticana napustilo grad i otislo trbuhom za kruhom po belom svetu.a to vama i odgovara jer opoziciju nemate.svoje clanove ste zaposlili u fabrike u bescarinskoj zoni i moraju vam biti do neba zahvalni sto rade kao stoke za 300e. Dok vi kupujete kuce.stanove.kola i gradite hotele..(elem sta subotica i drzava ima od tih proizvoda – nista. Proizvedu se u bescarinskoj zoni i prodaju u inostranstvu.drzava porez i pdv ne naplacuje.a vi ste strancima dali 10h eura po radnom mestu plus komunalije.plac.hale itd.znaci oni imaju 2god dzabe radnu snagu…)…

  8. Atila kaže:

    Zamolio bih gradonacelnika i administratore sajta gradske uprave da ispune rubriku gde je ‘gospodin’ gradonacelnik Laban zavrsio fakultet.jer mu u biografiji pise gde je zavrsio osnovnu.srednju skolu i gde i kada je doktorirao…izgleda da je posle srednje škole kao veoma pametni i napredni ucenik preskocio studije na fakultetu i odmah upisao doktorat s temom ‘betonske cipele i čupanje grkljana’ ….E MOJA SRBIJO

  9. AndB kaže:

    Onoj bradati s leva je na poternici interpola…razmislite o tome !

  10. Nikola kaže:

    Koji je ovo diskurs….stranka ima slavu??? Bože,oprosti im ,ne znaju što čine

  11. stormwatch kaže:

    @Gogili

    Molim vas ne vredjajte slavu Svete Petke zbog likova koji nemaju pojma shta i koga slave i kakvu sprdacinu prave od veoma ozbiljnih stvari.

  12. Posmatrač kaže:

    Samo neka mi neko objasni kako jedna politička stranka uopšte može imati slavu!? Politika-demagogija-lopovi-lažovi-prevaranti i crka u istoj rečenici ne idu!

    Od jedne lepe porodične proslave i tradicije prave sprdačinu.

  13. Gogili kaže:

    @ stormwatch

    Žalosno je to da slavu Svete Petke zloupotrebljavaju ove persone u cilju svoje promocije.

  14. Raspop Teodosije kaže:

    Ako narod bude pametan, za sledeću slavu ću ja da vam svetim kolač !

  15. punisher kaže:

    Ovo je ko jako losa niskobudzetna turska serija, coveku se povraca, bljaaaaak
    Hoce li Balan dati vec ostavku?? Ne moze takav covek da bude gradonacelnik, a kad smo vec kod toga, ko ga je izabrao? Gradjani Subotice sigurno nisu

OSTAVITE KOMENTAR