Članovi Srpske napredne stranke obeležili su slavu stranke Sv. Petku. U prostorijama Gradskog odbora stranke okupio se veliki broj članova i prijatelja, a ovogodišnji kum slave bio je potpredsednik Gradskog odbora SNS-a Stevan Bakić, koji je kumstvo za narednu godinu predao Ranku Čuljkoviću. Predsednik Gradskog odbora Srpske napredne stranke Bogdan Laban čestitao je svim članovima stranke, ali i svim građanima veliki praznik Svetu Petku.

RTV Yu eco
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Bljak
Jadni mi sa Vama 🙁 !
Auuuu,kakva ekipa na okupu,suvisan svaki komentar…
Stranka ne moze da ima slavu!
sveta patka je za njih!!
„Vučić: Nije tajna, razmišljamo o vanrednim parlamentarnim izborima“
http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-nije-tajna-razmisljamo-o-vanrednim-parlamentarnim-izborima/gn2j0sf
Zasto novi parlamentarni izbori posle samo par meseci od prethodnih?
Na prvi pogled Opelo!
Oceans 13
Umesto što obaveštavate narod da ste proslavljali slavu voleli bismo da nas obavestite o vasim promenama na imovinskim kartama(ali da tu ukljucimo i kupljene nekretnine na bracu.sestre.rodjake.sinove itd)… Bagro neškolovana lopovska.(da vam nije sumnjivih kupljenih diploma pola od vas srednju skolu nema)..objavite ako smete koliko je suboticana napustilo grad i otislo trbuhom za kruhom po belom svetu.a to vama i odgovara jer opoziciju nemate.svoje clanove ste zaposlili u fabrike u bescarinskoj zoni i moraju vam biti do neba zahvalni sto rade kao stoke za 300e. Dok vi kupujete kuce.stanove.kola i gradite hotele..(elem sta subotica i drzava ima od tih proizvoda – nista. Proizvedu se u bescarinskoj zoni i prodaju u inostranstvu.drzava porez i pdv ne naplacuje.a vi ste strancima dali 10h eura po radnom mestu plus komunalije.plac.hale itd.znaci oni imaju 2god dzabe radnu snagu…)…
Zamolio bih gradonacelnika i administratore sajta gradske uprave da ispune rubriku gde je ‘gospodin’ gradonacelnik Laban zavrsio fakultet.jer mu u biografiji pise gde je zavrsio osnovnu.srednju skolu i gde i kada je doktorirao…izgleda da je posle srednje škole kao veoma pametni i napredni ucenik preskocio studije na fakultetu i odmah upisao doktorat s temom ‘betonske cipele i čupanje grkljana’ ….E MOJA SRBIJO
Onoj bradati s leva je na poternici interpola…razmislite o tome !
Koji je ovo diskurs….stranka ima slavu??? Bože,oprosti im ,ne znaju što čine
Lopovska slava
@Gogili
Molim vas ne vredjajte slavu Svete Petke zbog likova koji nemaju pojma shta i koga slave i kakvu sprdacinu prave od veoma ozbiljnih stvari.
Samo neka mi neko objasni kako jedna politička stranka uopšte može imati slavu!? Politika-demagogija-lopovi-lažovi-prevaranti i crka u istoj rečenici ne idu!
Od jedne lepe porodične proslave i tradicije prave sprdačinu.
@ stormwatch
Žalosno je to da slavu Svete Petke zloupotrebljavaju ove persone u cilju svoje promocije.
Ako narod bude pametan, za sledeću slavu ću ja da vam svetim kolač !
Ovo je ko jako losa niskobudzetna turska serija, coveku se povraca, bljaaaaak
Hoce li Balan dati vec ostavku?? Ne moze takav covek da bude gradonacelnik, a kad smo vec kod toga, ko ga je izabrao? Gradjani Subotice sigurno nisu