Čukarički ubedljiv protiv Spartaka

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivo su pobedili Spartak iz Subotice rezultatom 4:1 na otvaranju 25. kola Superlige Srbije.

Već posle 20 minuta viđen je pogodak. Kajević je poveo kontru i uprkos pokušajima gostiju da naprave faul prosledio je loptu Kovaču koji je uposlio Birmančevića, a nekadašnji fudbaler Partizana doneo je domaćinu vođstvo.

Imali su domaći novu šansu u 27. minutu. Birmančević je pobegao odbrani gostiju, pokušao da pretrči Dujmovića, ali je uspeo golman gostiju da reaguje ispred Vidosavljevića. Tek u 31. minutu Subotičani su zapretili, bila je to sjajna šansa, Srećković je sa desne strane centrirao, a Denković je glavom sa šest metara prebacio gol.

Birmančević je potom sa leve strane uposlio Tedića koji je maestralno reagovao, iz teške pozicije glavom je pogodio gol Spartaka za 2:0. Igrao se 36. minut Čukarički je nakon starta Srećkovića dobio jedanaesterac, a Docić je bio precizan za 3:0.

Nisu se predavali gosti. Vidaković je u 66. minutu proigrao Denkovića, a on je preciznim udarcem savladao Petrovića za 3:1. Ćirković je u 72. minutu ostao usamljen na ivici šesnaesterca, uputio je odličan centaršut ka Šapiću, a najviši igrač na terenu glavom je lako matirao Dujmovića za konačan rezultat.

Čukarički – Spartak 4:1 (3:0)