Na prekjučerašnjoj sednici Centralnog saveta roditelja PU Naša radost, javnim glasanjem je jednoglasno od strane 46 prisutnih članova (od ukupno 53) doneta odluka o podržavanju humanitarne akcije „Deda Mraz deci, deca Ivi Zvekić“ što praktično znači da je roditeljima predloženo da umesto nabavke „tradicionalnih“ paketića koje Deda Mraz deli u vrtićima, ove godine doniraju 400 rsd za lečenje naše sugrađanke Ive, a da za uzvrat njihova deca od Deda Mraza dobiju slatko slani paketić!
U akciju mogu da se uključe svi zainteresovani!






