Despot „Mister Gol“- za jedan bod

Nakon Novog Pazara i u Kragujevcu je Plave dočekao prazan stadion. Zbog nekih propusta u organizaciji prošlog meča, Radnički je morao da zaključa kapije po kazni.

Tako se ponovila scena iz Pazara ali i rezultat. Spartak donosi bod sa gostovanja a strelac za naš tim je Despotović, što je njegova peta uzastopna utakmica na kojoj ubada.

Igrao je Spartak svoju igru, na pobedu kao i domaćin. Poveli su Golubovi u 29. minutu kada je Despot pogodio iskosa sa leve strane a već minut kasnije bilo je 1:1 (Simović).

Oba tima su imala prilike za gol više, Adamović je glavom uhvatio Torbicin centaršut ali je lopta prošla milimetar kraj gola.