Na Prozivci se dogodila tragedija. Sedmogodišnja devojčica je preminula nakon pada sa petog sprata u naselju Prozivka.
Devojčica je nakon pada bila živa i odmah je prebačena u subotičku bolnicu koja se nalazi u blizini. Nakon pedesetominutne borbe za njen život u kome je učestvovalo čak šest lekara različitih specijalnosti, devojčica je preminula.
U subotičkoj policiji su nam potvrdili da se tragedija dogodila, a Osnovni javni tužilac, Livija Panić Miletić kaže da je u toku utvrđivanje okolnosti pod kojima je devojčica pala sa terase i stradala. Telo devojčice će biti poslato na obdukciju u Novi Sad. Kako smo uspeli da saznamo od komšija, devojčica je pala sa druge strane zgrade i drveće je ublažilo pad, ali povredama podlegla u Opštoj bolnici u Subotici. Istraga je u toku.






