Januarsko jutro u Subotici ne obećava bog zna kakvo raspoloženje. Ljudi se kreću prema svojim odredištima bez želje za nekakvim avanturama koje bi možda priželjkivali u neko drugo doba dana, ali nikako kada po snegu i zimi žure na posao.
Ali, kada izađete kroz vrata svoga stana, budite spremni na sve. Zanimljiva vožnja čekala je putnike gradskog saobraćaja na liniji 16 u sredu ujutro. Na ulici mrak, u autobusu mrak…cool !
Slike nam šalje naš čitalac sa Prozivke dr Zoltan Mesaroš.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.









Sav se stresem od hladnoce kada vidim ove slike. Podsetime na dane kada sam ustajao pre svitanja i isao na posao.
zona sumraka
pa sta bi vi za te pare 🙂
dobro onda za vozaca: iskljuci i jos prednje lampe i bice cool!!!
Pa sta reci..