Pre dva meseca, tačnije 25. aprila radnici SMB gradnje ogradili su plac i krenuli sa radovima na izgradnji hale za potrebe Dunkermotorena. Prvi presek stanja je urađen nakon mesec dana 26. maja i tada se radilo na montaži armirano betonskog kostura. Danas, hala ima krov, a uveliko se radi i na montiranju stranica i pregradnih zivoda unutar hale. Pored toga, i okolina se uređuje tako da se već sada vide putevi i parking mesta za potrebe fabrike.
Dunkermotoren danas
Ulaz u fabriku
Budući parking
Za proizvodnju
Pored Dunkermotorena i Kontinentala, u Malom Bajmoku se radi i na infrastrukturi za potrebe budućih investitora Kalcedonije i Svarovskog. Radnici Vojputa rade na putevima unutar privredne zone, a prvi asfalt se očekuje uskoro.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.



















Too, bice novih radnih mesta. 🙂 potrebno znanje nemackog jezika, molim, stojim na raspolaganju.
Hvala