Priroda je Subotičanima danas popodne priredila jedan od onih spektakularnih prizora zbog kojih volimo ravnicu i široke horizonte. Na zapadnom delu neba kao skalpelom je razdvojen dan od noći, odnosno crnog oblačnog masiva. Iz minuta u minut menjala se ova slika i boje koje ulivaju strahopoštovanje našem mravinjaku zvanom grad. Nevreme se stuštilo na Potisje a nama koji živimo između dve velike reke dopala je šarena duga i ovo „umetničko delo prirode“. Ove fotografije ne mogu ni blizu da prenesu svu lepotu prizora ali je sigurno da su mnogi Subotičani sa boljim aparatima ovekovečili današnje nebo i da će večeras deliti slike na društvenim mrežama.


Kireška ulica

Škola Jovan Mikić

Prozivka

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Bas je lijepo!
svaka čast autoru
Danas je zaista bio neverovatno lep dan. Duga koja se pojavila iznad Subotice je bila nestvarno velika sa intenzivnim bojama. Magija…
Ooooooo Stvarno je bilo lepo
Kad se ojavi duga kazu da je vazduh cist!
Prelepo