Džiboni (Gibonni) je niz od tri večeri u ispunjenom beogradskom Sava centru trijumfalno završio u utorak još jednim skoro tročasovnim koncertom, na kome su mu gosti iznenađenja bili Momčilo Bajagić-Bajaga, glumac Srđan Žika Todorović i pijanista Matija Dedić.
Nova prilika da publika vidi i čuje Zlatana Stipišića-Gibonnija biće već 22. decembra u Hali sportova u Subotici!

– Bili smo u Subotici prije šest godina i taj koncert je ostao bendu i meni u jednoj fantastičnoj uspomeni. Stvarno je bio nešto posebno! Nadam se da ćemo to ponoviti i ako Bog da da budemo i malo bolji – kaže Džiboni.
Kao i prethodne dve večeri u Sava centru, Džiboni je raspoloženo i sa savršenom lakoćom nizao hitove kao što su “Sreća”, “Činim pravi stvar”, “Cesarica”, “U ljubav vjere nemam”, “Mirakul”… uz povremenu pomoć vrsne britanske pevačice Stephanie Sounds i klape “Iskon”.
Sa novog albuma “Familija”, Džibo je odsvirao “Onako, od oka” i “Udicu”, a cenjeni pijanista Matija Dedić dao je svoj doprinos izvedbama pesama “Nisi više moja bol”, “Kad sam nasamo s njom”, “Tempera”, “Libar”…
– Meni je duša na mistu – reče u jednom trenutku Džibo sumirajući tri koncerta u Sava centru. Vidimo se u Subotici…
Telegraf
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Dislajk
Safete Shabane
Makazare stipane
On je jedini koji uspeva da napuni Halu. Marija Serifovic je na primer odlozila koncert zbog slabe zainteresovanost.
Ko je taj Džiboni?