Fudbaleri Spartaka izgubili od fenjeraša

Današnje 17. kolo Super lige Srbije počeo je utakmicom u Surdulici, gde je domaći Radnik savladao ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 2:0.

Do prve pobede u tekućoj sezoni, ekipa sa dna tabele došla je golovima u drugom poluvremenu.

Na vodeći gol se čekalo do 55. minuta, kada mrežu golmana Spartaka zatresao Duronjić – 1:0.

U 64. minutu bilo je 2:0 za Radnik.

Imao je i Spartak svoje šanse, pogotovo tokom prvog dela igre kada je bio bolji rival, ali ih nije iskoristio i imaće Subotičani za čim da žale posle ovog meča.

Radnik je i dalje poslednji sa samo osam osvojenih bodova, a Spartak je ostao na dvanaestoj poziciji sa 14 osvojenih bodova.

Sportske net

1. TkoJeOvdeLud kaže:

Bruka, nezalaganje, nezainteresovanost, kao kapi krvi da nema u njima. Ovo je siguran put u ligu niže

2. Bobes kaže:

Sa samo 2 iskusna igrača se ne može sačuvati status superligaša. Previše mlade nekvalitetne i neiskusne robe za brzu afirmaciju i prodaju.Taj recept ne može uvek da upali. Trener nije dorastao najvišem rangu takmičenja.

3. Anonimni kaže:

Sad če druga liga nema brige

4. Sale kaže:

No stres,kupice Simovic kao i dosad u drugom delu dovoljno bodova za poziciju iznad ispadanja…

5. Stipan kaže:

Da nije sudija kriv? Saopštenje?

6. Sojic kaže:

Kazna 3 meseca bez plate.

7. Pepi kaže:

Komedija od fudbala pa se cude da nema publike na stadionu u subotici !!! Iz nedelju u nedelju strasno dobro rade na treningu izjava takozvanog trenera !!! Pa vidi se po rezultatu sta bi bilo da ne rade tako dobro treninge ??????

8. zozon kaže:

@Sale
    Nešto baš i nisam siguran u tu trgovinu. Zar ne vidite da nije ni planiran za novi IO FSS, pročitao ga Bjeković. Pored toga mi se čini da si malo obrnuo stvari. Do sada je Simović gurao jesenju sezonu a on prodavao na proleće. Videćemo kako će se sada snaći.

9. pista kaže:

Da li bi neko mogao da mi objasni kako klub u privatnom vlasnistvu moze koristii Gradski stadion koji je svojevremeno gradjen novcem svih suboticana? Jeli to neki dil ili vlasnik kluba placa rentu gradu?

10. Do+pobede kaže:

Bivši trener Petrović je više puta rekao da je Spartak po mišljenju mnogih kandidat za ispadanje,što se sada već može i videti.Nisu pojačali tim klupa je slaba ,plate slabe i kasne.Ali komična scena ove utakmice igrač Radnika pre postignutog gola ,sedi i drži se za butinu,traži izmenu.Ostaje na terenu niko ga ne čuva i daje gol.Posle par minuta izlazi bukvalno na jednoj nozi.A prethodno dao gol glavom iz skoka,sam kao duh u šesnaestercu.Ovakvi klubovi kao Radnik i Spartak,imaju sreću da igraju međusobno,pa mogu i nekoga pobediti.Radnik sa onakvom igrom dva dodira pa šut napred a Spartak dodaj na krilo ali ne znam da centriram su za primer kako ne treba da igra jedan klub Super lige.I zasluženo su tu gde jesu,na zapećku fudbalske scene u Srbiji.