Nakon Milosevića i Kovačevića, i Spartakov treći standardni defanzivac napustiće Plave ovo leto.
Goran Antonić je u dresu Spartaka odigrao blizu 200 oficijelnih utakmica i za to vreme pružio nemerljiv doprinos uspesima kluba. Po isteku ugovora Antoniću nije trebalo puno da pronađe inostrani angazman jer je u ovoj godini, i on, kao uostalom i ceo kolektiv, odigrao više nego uspešnu polusezonu, što nije promaklo fudbalskim skautima.

KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Ajoj, rasprodaja. Dogodine opet borba za opstanak.