Gori hotel u centru Subotice

Izbio požar u hotelu „Glorija“ u centru Subotice. Na terenu je pet vatrogasnih vozila.

pozar

prt scr video subotica.info

pozar3

Požar je izbio oko 16 časova, javlja dopisnik RTS-a. Gori krov i poslednji sprat hotela „Glorija“.

Vatrogascima posao otežava to što je hotel u centru grada pa je pristup otežan zbog žardinjera.

Prema saznanjima RTV Yu eco, zapalila se friteza a potom i instalacije koje su plamen prenele i na krov hotela. Sportisti iz Izraela koji su gosti hotela rekli su da su uspeli da izađu iz soba ali nisu mogli da se vrate po svoje stvari.

 

RTS



KOMENTARI

  1. Pecaroš kaže:

    Požar se preneo iz kuhinje, verovatno zbog prljave ventilacije koja se zapalila i prenela vatru na krov.

  2. Pecaroš kaže:

    Da li će se sada razisliti o nabavci novih vozila subotičkim vatrogascima, ovo postaje ozbiljno a ljudi ne mogu golim rukama u vatru i glavom kroz zid, rade sa otpadom, pogledajte im samo vozila!!!
    Ne mogu na krov da dobace vodu! Pod hidno da se nešto reši zbog bezbednosti subotičana, ne čekati na mup!

  3. bac Vranje kaže:

    pre neki mesec izgoreo lokal uspesnog biznismena na B.Toplskom jezeru sad ovo..hmmm da nije djavo dosao da uteruje dug

  4. Pajo kaže:

    A hidran od hotela neispravan! Ko je to u opste ikad proveravao! Verovatno niko!

  5. Zorica kaže:

    E moj bac Vranje sta ti prizivas? To ti dobro ide..

  6. Sojic kaže:

    Naplatice od osiguranja

  7. bac Vranje kaže:

    E Zorice samo sumnljivo sto gore objekti , bacaju se bombe i ubijaju se u poslednje vreme uspesni suboticki biznismenima,a krivac nikada se ne nadje..kao u Savi Maloj. Prizivaam samo da se nadju krivci i kazne po zakonu jer izgleda da nam je policija u danasnje vreme i pored svih mogucic\h kamera ,uzimanja otisaka,poligrafa i slicno nesposobna da u punom dzaku necega nadje to nesto!! Mozda je Vama to normalno jer poznajee taj milje ,ali meni nije jer nisam u tom okruzenju

  8. Cicko kaže:

    Andrej Vučić teroriše zemlju u ime svoga brata

  9. Afet kaže:

    Vucic duradi nesto pored ovih botovskih komentara

  10. stormwatch kaže:

    Sto je rekao moj dragi deda, ako hoces stvarno da vidis da li imas chuke (danas se to zovu muda), idi u legiju stranaca ili u vatrogasce, s tim sto je on kao visedecenijski legionar uvek tvrdio da je vatrogasac daleko opasnija profesija. To sto rade suboticki vatrogasci, pored sve nekulture koja je obuhvatila i zauzela taj grad, i pored svih zakona koje se ne sprovode, pored sranje plata i presranje opreme koje imaju! Ti ljudi su ljudi sa najvise hrabrosti i chuke u tom istom gradu. Ne trebaju muda da bi se napravilo sranje, ali su itekako potrebna muda da bi se isto pocistilo. Vatrogasci Subotice su slobodno mogu reci najveci profesionalci i ljudi od CHUKE u krugu od 1000+ km.

  11. Zorica kaže:

    Bac Vranje ….sta ti znas sta je sava mala? Nisi ni zna da postoji sava mala jesi bio tamo? A ovo sta se desava kod nas vala sve po zasluzi kako ko zasluzi tako mu je. A jos me nesto zanima kakav teror zemlje? Ko je u subotici terorisan kako kazu ima li ime i prezime ili rekla kazala.

  12. bac Vranje kaže:

    @ Zorice
    E moja Zorice nisam ja ko ti juce stigao sa brda, slucajno sam studirao u Beogradu pa eto znam gde je i sta se radilo i kakav je teror uradjen tamo sto su ljudima porusili kuce uz policijsko uredjene i posle dva dana jedini svedok naprasno umro..A sto se tice zasluge jer si to mislila da je po zasluzi dotickog biznismena i primera koje sam naveo da su zasluzili sto im je uradjeno??

  13. Stanovnik jedne mahale Suboticke kasabe kaže:

    Sava Mala ne postoji. Ima u Beogradu jedan toponim – Savamala. Ime dolazi od Savska mahala jer se nalazi na obali Save. Narod ko narod, voli da guta slova pa je na kraju ispalo Savamala.

  14. pista kaže:

    Evo prilike da se pokrene akcija za opremanje subotickih vatrogasaca. Za pocetak: da se nabavi bar jedno vozilo sa kojim se moze intervenisati (ne dao Bog) kod zgrada koje imaju vise od cetiri sprata. E da> i dajte ljudima postene plate…. Sta kazes na ovo Neso iz Beograda?

  15. bac Vranje kaže:

    Jooooj zumbula,Savamala ti se proteze od Save Karadjordjevom ulicom sa obe strane do Zelenog Venca , pitaj bilo kog Beogradjanina gde se nalazi pa ce ti reci i odvesti te

  16. bac Vranje kaže:

    A inace po tvom pametovanju ni Subotica ne postoji Je ime dolazi od madjarske reci Zabatka,a narod ko narod voli da prevodi..tako je to kad ljudi gledaju Ping i informisu se preko Informera ,a od sveta nisu videli vise nego kad su izasli na terasu

  17. Stanovnik... kaže:

    @ bac Vranje,

    Ti si jedan obican funkcionalni analfabeta koji ni jedan prostiji tekst nije u stanju da shvati i protumaci. Nisi znao ni kako se taj toponim pise, a kamo li sta je to, i gde je to. Ja mozda i pametujem, ali ti se sa sigurnoscu glupiras po subotickim portalima.

  18. Zorica kaže:

    moje brdo studiranja-bec..Sve su to porusili? Jesu bezobrazni jako drago ti je osim vranja sto poznajes i sto si studira u prestonici eto ja nisam ali ti jesi i dosta je to. Ovaj Stanovnik rece sava mala nepostoji ali ja verujem tebi ti si tamo studirao…Nema sta najpametniji si a jos Bac Vranje

  19. Zorica kaže:

    Stanovnik… postaje bot kako kazu mada mislim da i neznaju sta to znaci ali skolovani su pa im se moze mi sa brda to neznamo….

  20. Χρόνος kaže:

    joj Zorice botino 😀

  21. Zorica kaže:

    Gradsubotica postavite chat.uzivo po temama bice zanimljivo

  22. punisher kaže:

    a jesu li uhapsili onog bosanca koji je parkirao na sred ulice????

  23. bac Vranje kaže:

    bravo Zorice takodje i IP adresa svih nikova….da se vide razni botovi i sendvicari

  24. Zorica kaže:

    Bac Vranje moze i IP adresa nemam problem da vidimo kako vi kazete botovi i sendvicari..moze moze

  25. Zorica kaže:

    Ili jos bolje samo preko fejsa da se komentarise mislim da se mora prijaviti neka svi vide..ko je za?

  26. bac Vranje kaže:

    naravno predlog ti je jako dobar..samo sto ce i tamo biti laznjaka i sendvicara kao i ovde, jer i tamo mozes otvarati vise naloga..znam da bi ovo sendvicarima odgovaralo i zaradili bi svoju platu od malog Ferhadije,zato je najbolji da je uz nik ispisuje i IP mislim da je to moguce

  27. stormwatch kaže:

    E ljudi stvarno, ova botchina zorica ima dobru ideju, dajte nam jedan chat uzhivo, to ne bi trebo biti problem. Da vidimo koliko botova zaista ima i kako ce jedna osoba da live pise na 5 razlicitih nickova.

  28. Zorica kaže:

    Da da uzivo da vidimo ko ie bot IP obavezno da se sve vidi i da vidimo ko to pise sa 5 nickova…ja nemam problem sve na videlo poceo svoj posa pre 12 godina pod onima radi pod ovima i iznosim svoje misljenje ako bog da radicu i pod onim trecima kad dodju i tad cu pricati svoje misljenje…

  29. Lenin kaže:

    @Zorica
    Zorice(ili Zoran)!Vi ste životni suputnik Afeta,Safeta ili kako li još sebe naziva posmatrač oluja,sin od Ali Babe koga li đavola,ponosnog šejka milionera,vo iz Dubaj? 😀

  30. Lenin kaže:

    @stormwatch. Čuka je Srce,a ne muda,perverznjaku jedan! 🙂

OSTAVITE KOMENTAR