Uvešće se stimulacije, ako lokalne samouprave ostvaruju više poreskih prihoda to će se na neki način nagrađivati, a manje prihode od normiranih će se kažnjavati – najavio je Ministar finansija Dušan Vujović.
“I gradovi će moći da budu nagrađivani za uspeh u sprovođenju poreske discipline i dobijaće neka dobra”, rekao je ministar.

Vujović je rekao i da će do kraja godine biti organizovana lutrija kao promociju dobre poreske politike i plaćanja poreza.
Građani će skupljati fiskalne račune da bi igrali loto, a postojaće i dobar fond nagrada.
“Već imamo firme koje su se ponudile da ucestvuju. I gradovi će moći da budu nagrađivani za uspeh u sprovođenju poreske discipline i dobijaće neka dobra”, rekao je ministar.
KOMENTARI
OSTAVITE KOMENTAR
Morate biti prijavljeni da biste komentarisali.






Omoguciti bolje plate i penzije, kao i prihode za privrednike i poljoprivrednike, pa ce t drzavi biti lakse, ako ima vise zaposlenih, a ne samo da nas „derete“ sa porezima. I jos nesto, sta ce te sa onima koji su se ranije dobro omastili, za vreme bivsih i ove vlasti. Sta je preispitano i reseno od 24 sporne privatizacij? A toga ima barem deset puta vise.
E.bala vas lutrija i nagrade ! Dajte vi ljudima posla da zarade, otvarajte nova radna mesta, rešite krađe kod privatizacija, vratite novac u privredu ! Stavite iza rešetaka one koji su ojadili građane ove zemlje ! Samo se menjate na vlasti, vrtite se u krug, a građanima je preko 25 godina sve gore i gore ! Odu nesposobni – dođu još nesposobniji ! Dokle više ???
„Građani će skupljati fiskalne račune da bi igrali loto, a postojaće i dobar fond nagrada.“
Videli smo kako se izvlače loto brojevi na naprdnjački način, kad je u direktnom TV prenosu izvlačenja LOTO brojeva, najpre na ekranu izašao broj a tek onda je iz bubnja bio izvučen. Tako su milioni ljudi videli kako jedna mega-prevara na delu izgleda.A mesec dana nakon ovog nezapamćenog skandala,pojavio se na internetu video snimak na kome se vidi kako funkcioner SNS Vladimir Đukanović, koji je u međuvremenu podneo ostavku na mesto predsednika Skupštine Lutrije Srbije, ulazi sa grupom ljudi (i odgovarajućom elektronskom opremom) u zgradu Lutrije, u gluvo doba noći i tamo ostaje sa njima više od dva sata…
I treba da vam verujemo?