Gradska kuća u plavom

Povodom 2.aprila, Svetskog dana osoba sa autizmom država se, u znak podrške osobama sa autizmom, priključila globalnoj kampanji „Osvetljeno plavim“ i svi veći gradovi osvetljavaju mostove, spomenike, vazne institucije…

U saradnji sa Lokalnom samoupravom Gradsko udruženje za pomoć osobama sa autizmom Subotica sada već tradicionalno osvetljava Gradsku kuću u plavo, kao i zgradu Savremene galerije „Likovnog susreta”.

U okviru aktivnosti povodom Svetskog dana osoba sa autizmom, Udruženje će sprovesti anketiranje građana, a za najmladje clanove Udruzenja, planiran je i jednodnevni izlet u Beograd. Na ovaj način Udruženje nastavlja svoje aktivnosti i u skladu sa ovogodišnjim sloganom, poziva svoje sugrađane “Srušimo barijere za autizam zajedno: Hajde da Izgradimo Pristupačno Društvo”. Istovremeno koristimo priliku da svim našim članovima, prijateljima i sugrađanima, čestitamo predstojeće Uskršnje praznike.



KOMENTARI

OSTAVITE KOMENTAR