Hapšenje nasilnika kod podvožnjaka /VIDEO/

Prolaznici ispod podvožnjaka prema palićkom putu imali su prilike da vide (i snime) veoma uspešnu intervenciju policije.

saobracajna-policija

Ž. B. iz Crne Gore veoma agresivnim ponašanjem u saobraćaju udario je jedan auto i povredio vozača a potom utekao sa lica mesta. Policija ga je brzo sustigla, međutim, nasilnik je nastavio da se ponaša agresivno pa su „plavci“ morali da reaguju fizičkom silom.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, okrivljenom je određeno zadržavanje do 48 sati, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela ugrožavanje javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi. Policija je Ž. B. pronašla nedaleko od mesta saobraćajne nezgode gde je prilikom zaustavljanja pružio otpor policijskim službenicima. Sudija za prethodni postupak odredio je Ž. B.  pritvor do 30 dana.



KOMENTARI

  1. Fux kaže:

    Crnogorci su preuzeli grad Suboticu…često su poznati po nasilničkom ponašanju.

  2. Narodna milica kaže:

    da mi je neko rekao pre 15 godina da cu gajiti simpatije prema plavcima ne bi mu verovao.

  3. stormwatch kaže:

    U vreme titove Policije, ovaj auto bi bio razbijen i izbusen rupama od metaka, a on ispendrechen jos i na putu do bolnice. Nije mi jasno da je policija u Srbiji toliko fina i uljudna prema krimosima, ovo vise lici na prijateljsko ubedjivanje nego na redovno hapsenje. Ali respekt bar zato sto je nasilnik (mozda i njihov zemljak, vrlo verovatno), uhapsen.

  4. Lenin kaže:

    Ja sam mator šest banki,ali mogu reći da nisam baš sreo nikad Crnogorca o kojem mogu pričati u pozitivnom konceptu.Čak šta više,samo sam imao nezgodne susrete sa njima.Sredinom osamdesetih u vozu Bar-Subotica,gde su studenti dičnog i ponosnog naroda maltretirali porodice,koji su se vraćali sa kolektivnog letovanja,jer jadni oni nisu imali mesta za sedenje.Najverovatnije nas je to spasilo fizičkog obračuna,što je glava jedne porodica iz Subotice prepoznao među njima kojeg svog dalekog rođu,pa pokušavao tako-kako smirivati situaciju.Ali zato su pevali(urlali)cele noći nacionalističke pesme a’la „Oj Vojvode Sinđeliću“(bezbroj puta).A i dežurni pajkan u vozu sa njima lokao rakiju i pevao.
    Devetdesetih ispod podvožnjaka pred Novobeogradskog buvljaka opljačkali me troje grdosija.Uzeli mi pare što su našli u džepovima,novčanik i ruksak sa nešto sitno šverc robe iz Mađarske,koje sam nosio u konpenzaciju.Srećom glavninu love za pazar nisu našli,jer sam imao u ušivenom džepu u donjem vešu,Po opisu koji sam dao pajkanu odmah je prepoznao junake “ Đetiće“.On je dao i svoj komentar;J..o ih taj ko ih doveo!
    Da ne nabrajam više.Čak i na odsluženju vojnog roka.Uvek imali problem,stalno se izvlačili.Nikakvu kolegijalnost nisu imali prema drugima.Dežurstva deliti sa njima je nama ostalima predstavljao dupli napor,jer često,a više nikad nisu se latili da nam makar malo olakšaju obaveze.A prije sam mislio da vicevi sa Crnogorcima neslane šale.

  5. Igor kaže:

    Ovo sam ja snimio, hvala hvala

  6. Igor kaže:

    I nije stigao da bude agresivan jer ga je policajac u prsluku izvukao iz auta, ko kesu. Svaka čast policiji.. IDEMOOO

  7. stormwatch kaže:

    @Igor

    Ako je to zaista tacno da ga je u stilu Bad Spencera izvuko iz auta, onda svaka cast POLICIJI!

  8. Debeli Talijan kaže:

    Bac Pencer

  9. Igor kaže:

    @stormwatch bilo je kao na filmu…. Ne znam ko je pandur bio al mu je j… Kevu presekao mu put sa autom , izašao sa pljucom u ruci i izvukao ga iz auta i bacio na put ko beba zvečku jbg to nisam uspeo da snimim, bilo je suviše sve brzo

  10. Nikola kaže:

    Hahaha…mi Dalmatinci znamo s njima…

  11. Nikola kaže:

    Hoću reći ,mi Dalmatinci znamo kako s Crnogorima,samo ih nama pošaljite.A i vi ste mi ,čini mi se,malo mekani…pozdrav iz Zadra

  12. stormwatch kaže:

    @Igor

    WOOOOOOOOOOOOOW! Konacno da sam zadivljen radom suboticke Policije! Nadam se da ce primati sve vise takvih prema krimosima super opasnih Policajaca kod kojih nema zajebancije, a koji ce se prema obicnom narodu odnositi sa postovanjem….do sada je bilo uglavnom obratno!

    @Nikola
    Nismo ti mi Nikola mekani nego su Suboticani veoma razdeljen narod. Da osetite kako u Vojvodini duva i rezhe zimi kad ti se spusti na -30 u ravnici, u takvim uslovima ne raste i ne stasava mekan narod. Vase Bure na moru i one price o hladnoci na brdima dodju ko letovanje na egzotichnom ostrvu. Ono sto vi imate i sto ja izuzetno cenim je da se vi Dalmatinci drzite svi zajedno na okupu, i ako ste jedan prema drugom nekad i najljuci neprijatelji, to se sve zaboravlja i krece se momentalno na onoga ko majmunishe i jednog i drugog i zajedno ga rasturate…to kod Suboticana na zalost ne postoji, jer su Suboticani razdeljeni i rastureni po svim pitanjima. U Subotici nema sloge medju narodom, jer da ga je ima ovakvi bi krimosi bi odavno bili polansirani u vukojebine iz kojih su dosli a gradonacelnik bi bio Suboticanin RODJEN U SUBOTICI. Inace, Dalmacija nije losa, ljudi su fenomenalni i daleko najmanje nacionalisti od ostatka hrvatske…ali onaj Vuco je ne seljachina, nego sramota cele bivse Yugoslavije o kakvoj se seljachini radi.

  13. Nikola kaže:

    Eto ti ga sad ….samo sam se htio malo našaliti….ne generaliziraj,kakav Vuco? Ko ti je taj??? Pa, ne predstavlja Vuco Dalmaciju i Dalmatince,niti u promilima? Što se nisi prije sjetio Miše i Olivera,Zečića i Gibonnija,Harija i Bana?nego ti prije svih padne na pamet vlaška sel*a*ina…. Za ledene zime se slažem,ipak kod nas prevladava mediteranska klima,mi ne patimo od reume 🙂 Stari,kod nas je zakon stari plemenski :“Svi za jednog,jedan za sve“…to je istina .Žao mi je kad ovo čujen jer znam da još uvijek ima moga naroda tamo gore ,čiji su preci davno otišli iz ovih krajeva ,stari Dalmatini I Hercegovci tj (od 1860.-tih) tzv. Bunjevci…pozdrav svim ljudima dobre volje(nije kurtoazija) iz Dalmacije

  14. stormwatch kaže:

    @Nikola

    Pa i ja sam se samo shalio…..hahahahaa, nisam…gledao sam tu seljachinu kod Malnara, aooo ljudi pa ono….to nije ni za film…..:D Prosle godine bejah u Supetru prvi put posle 26 godina…ima jedna stvar pored mora pozitivnih sto me jako rastuzhila….
    Pipi se vise ne proizvodi u Dalmacijavinosplit koje je vidim propalo (vidi se bukvalno propala zgrada sa pristanista za trajekte), nego u Chitluku….eh te divne osamdesete godine i Zagreb-Split jutarnji Marianexpress…..

  15. punisher kaže:

    Junaci, sokoli a nijedan od njih ne zna da se ponasa. Treba ih sve deportovati preko Dunava

OSTAVITE KOMENTAR